Kontakt

Jestem do Twoich usług przez 6 dni w tygodniu, od 8:00 do 20:00

Możesz do mnie zadzwonić lub napisać. Na maile odpowiadam w ciągu kilku godzin. Odwiedź mnie też na facebooku i instagramie.

 

Adres

ul. Piotra Włosta 5A, 55-050 Sobótka

Telefon

+48 514 777 556

Email

kuba@kubaelektryk.pl

Email

Potrzebujesz elektryka? 
Odezwij się!

F.A.Q.

Częste Pytania:

u

Czy mogę otrzymać wycenę instalacji?

Oczywiście. Do przygotowania wstępnej wyceny instalacji elektrycznej, potrzebuję projektu Twojej nowej inwestycji. Możesz przesłać go na adres mailowy: kuba@kubaelektryk.pl. Przy tak dużych projektach proponuję też spotkanie na placu budowy. Taka forma ustalenia szczegółów instalacji jest najbardziej owocna.

u

Ile kosztują Twoje usługi?

Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz w zakładce „Usługi elektryczne”. Jeśli interesują Cię konkrety, po prostu zadzwoń. Jeśli chodzi o poziom cenowy moich usług, możesz być pewny, że za wydane pieniądze, otrzymujesz znacznie więcej, niż u mojej konkurencji.

u

Czy masz biuro stacjonarne?

Nie. Jako firma usługowa, wykonuję wszystkie moje działania poza siedzibą. Adres firmy, jest po prostu moim adresem domowym. Koszty utrzymania siedziby, nie są dzięki temu przenoszone na moich klientów. Jeśli chcesz się spotkać, zadzwoń i umówimy dogodne miejsce i czas.

u

Kiedy możemy się spotkać?

Pracuję przez 6 dni w tygodniu (niedziele wolne) w godzinach od 8:00 do 20:00. Jeśli pracuję nad awarią lub instalacją w ważnej inwestycji, te godziny mogą się zmieniać (wydłużać). Możemy się spotkać w dogodnym dla Ciebie miejscu i czasie. Po prostu napisz, korzystając z formularza lub zadzwoń na 514-777-556.

Zadzwoń teraz