O mnie

Nazywam się Kuba i jestem uprawnionym elektrykiem (obecnie kategoria E1 do 1kV). Wartości, jakimi kieruję się w pracy z moimi klientami, wywodzą się bezpośrednio z moich pasji i przekonań. Uważam, że każda osoba z którą współpracuję, zasługuje na wyjątkowe traktowanie i obsługę najwyższej jakości.

Mieszkam w Sobótce, pod Wrocławiem. Jestem mężem i ojcem. Gdy nie pracuję jako elektryk, jestem przewodnikiem na szlakach w Portugalii i Hiszpanii.

Kuba Pigóra Elektryk Wrocław
Elektryk z pasji

Uprawnienia elektryczne

od 2008 roku

Elektryk Wrocław słup elektryczny

Swoje pierwsze uprawnienia elektryczne zdobywałem we Wrocławskiej siedzibie Stowarzyszenia Elektryków Polskich (SEP) w 2008 roku. Były to czasy, gdy na szkolenia jeździło się długimi tygodniami, a egzamin wymagał solidnego przygotowania teoretycznego.

Obecnie uprawnienia elektryczne zdobyć jest znacznie łatwiej, o czym przekonałem się, odnawiając aktualne uprawnienia zupełnie online w 2020 roku. 

Tato budowlaniec / Ja wiele lat w branży AGD

Od małego wychowałem się „na budowie”, przy tacie, prowadzącym własną firmę budowlaną. Jako dorosły facet, prowadziłem przez wiele lat dużą firmę w branży dystrybucji sprzętu AGD. Mam więc ogromne doświadczenie, zarówno w instalatorstwie, jak i pod kątem samego sprzętu, stosowanego obecnie w domach.

Bardzo chętnie Ci doradzę. Poznajmy się.

Zaangażowanie w każdy
Projekt Elektryczny

Nie podejmuję się zleceń, które nie mieszczą się ściśle w obszarze mojej wiedzy. Mimo, że wciąż rozszerzam swoją wiedze i kompetencję, nie udaję, że wiem wszystko. Po wstępnej rozmowie ze mną, wspólnie podejmujemy decyzję, czy będziemy współpracowali przy Twoim projekcie. Moim celem jest Twoje 100% bezpieczeństwo, zadowolenie i spokój. Możesz mi zaufać, zadbam o wszystko.

Twój dom

 • Bezpieczny. Dla Ciebie, rodziny i gości.
 • Wygodny. Masz w nim odpoczywać.
 • Oszczędny. Masz ciekawsze wydatki, niż rachunki za prąd.
 • Inteligentny. Wiele rzeczy może zrobić się samo.
 • Chroniony. Masz go na oku nawet, gdy wyjeżdżasz.
 • Twój. Zupełnie wyjątkowy, stworzony pod Ciebie.

Twoja firma

 • Gdy chcesz płacić mniej za prąd.
 • Gdy potrzebujesz fachowej obsługi awarii
 • Gdy rozwijasz firmę i potrzebujesz specjalisty
 • Gdy każdy doradza Ci co innego
 • Gdy zależy Ci na terminowym zakończeniu prac
 • Gdy chcesz zarabiać, a nie tracić czas
Opinie o współpracy ze mną

„Bardzo dobra komunikacja, szybkie i sprawne rozwiązanie problemu. Współpraca z Panem Kubą przebiegła w miłej atmosferze. Polecamy, dajemy 6 gwiazdek!”

M Medyński

„Bardzo dobry fachowiec. Podłączenie płyty indukcyjnej wykonany bez żadnych zastrzeżeń. Po montażu przeprowadził, również test czy urządzenie poprawnie funkcjonuje. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić tego specjalistę.”

Michał Nowak

„Bardzo gorąco polecam. Rzeczowo i konkretnie. Super kontakt i punktualność. Człowiek zna się na swoim fachu.”

Piotr Polański

„Usługa ekspresowa, bardzo profesjonalna i w miłym towarzystwie – a czego chcieć więcej w dzisiejszych czasach ? Absolutnie niczego . Już wiemy, ze współpraca nie zakończy się na podłączeniu kuchenki i Pana Jakuba poprosimy o pomoc w innych, bardziej skomplikowanych pracach elektrycznych . Z całego serca polecamy !”

Renata Murawska

Adres

ul. Piotra Włosta 5A
55-050 Sobótka

Telefon

(+48) 514 777 556

Email

kuba@kubaelektryk.pl

Zadzwoń teraz