Podłączanie indukcji

Podłączenie płyty indukcyjnej, pozornie prosta usługa elektryczna, wymaga obszernej wiedzy, nie tylko z zakresu elektryki. Płyta indukcyjna jest bardzo często w naszym domu urządzeniem o największej mocy. 

Dlatego instalację kuchni indukcyjnej powinien wykonać doświadczony z tym sprzętem elektryk. Jestem autorem poradników „Podłączenie płyty indukcyjnej” oraz „Montaż indukcji w 9 krokach„. Chętnie podłączę Twoją płytę indukcyjną.

  • Podłączenie 230V
  • Podłączenie 400V
  • Montaż nad piekarnikiem
  • Montaż w blacie
  • Wpis do gwarancji
  • Wydanie zaświadczenia
Zamów usługę podłączenia

Elektryk do indukcji
(+48) 514-777-556

Podłączenia płyt indukcyjnych wykonuję zawsze zgodnie ze sztuką. Korzystam, ze stworzonej z portalem plyta-indukcyjna.pl checklisty, gwarantującej poprawne wykonanie wszystkich kroków w instalacji tego urządzenia.

Jako uprawniony elektryk, dokonuję wpisu do karty gwarancyjnej, a w przypadku jej braku, wydaję zaświadczenie do gwarancji.

Jestem pierwszym elektrykiem we Wrocławiu, który zgodnie z zapisami gwarancyjnymi wielu producentów, wydaje zaświadczenie przyłączenia sprzętu do domowej sieci elektrycznej.

Jeśli chcesz, by Twoja indukcja działała poprawnie, szybko i bezawaryjnie, zadzwoń do mnie.

 

Podłączanie płyty indukcyjnej
F.A.Q.

Pytania o

Montaż Indukcji

u

Czy mogę podłączyć płytę indukcyjną w bloku?

To trudne pytanie, nie znając stany i właściwości Twojej instalacji. Odpowiedź generalnie brzmi: „tak”. Jednak musisz zadbać o zakup odpowiedniej płyty indukcyjnej oraz zaprosić do siebie elektryka w celu oceny Twojej instalacji (zabezpieczenia nadprądowe, przekrój przewodów, obciążenie obwodu.) Zadzwoń, umówmy się.

u

Cena podłączenia indukcji

Ceny podłączeń w Polsce wahają się od 90 do 500 złotych. Skąd takie różnice? Elektrycy, podłączający za 80-120zł to często osoby nie znające charakterystyki sprzętu i wynikających zagrożeń. Nie kieruj się ceną. Koszt podłączenia u mnie, zależnie od miejsca i warunków przyłączenia to od 149 do 299zł. Fachowo i z gwarancją.

u

Indukcja na "siłę" czy 230V?

Odpowiadając krótko: „na siłę”. Jednak nie zawsze masz możliwość podłączenia płyty do instalacji trójfazowej i pozostaje Ci tylko wybór 230V. W takim wypadku bardzo ważny jest wybór odpowiedniej płyty. Proszę, nie słuchaj sprzedawców w sklepach z AGD!

u

Montaż indukcji w blacie- wykonasz?

Mimo, ze nie jest to ściśle elektryczne zlecenie, mogę pomóc z pełnym montażem płyty indukcyjnej. Jako autor popularnych poradników w tym temacie, jestem zdecydowanie odpowiednią osobą do takiego zlecenia. Zadzwoń, umówimy dogodny termin montażu.

Adres

ul. Piotra Włosta 5A
55-050 Sobótka

Telefon

(+48) 514 777 556

Email

kuba@kubaelektryk.pl

Zadzwoń teraz